Oferta

Czipy

Elektroniczne znakowanie zwierząt, nazywane popularnie czipowaniem, to jedna z metod zapobiegania bezdomności. Dzięki czipowi można szybko ustalić dane właściciela zagubionego zwierzęcia i zawiadomić go o odnalezieniu ulubieńca. Zabieg wszczepienia mikroprocesora jest prawie bezbolesny, a zwierzę reaguje jak przy zwykłej iniekcji.

Read More

Paszporty

Paszport jest dokumentem identyfikacyjnym wystawianym na potrzeby przemieszczania zwierząt domowych (psy, koty oraz fretki) pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej. Wystawia się go po uprzednim sprawdzeniu, czy zwierzę domowe oznakowano zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz po wypełnieniu i podpisaniu dokumentu identyfikacyjnego przez właściciela zwierzęcia.

Read More

Inne

– Konsultacje specjalistów: kardiologiczne i okulistyczne,
– Szczepienia i odrobaczanie
– Obcinanie pazurów
– Czyszczenie gruczołów okołoodbytowych

Read More

Leczenie stomatologiczne

– sanacja jamy ustnej: oczyszczanie zębów w osadów nazębnych, tzw. kamienia, przy użyciu skalera ultradźwiękowego
– ekstrakcje zębów

Read More

Diagnostyka USG

Ultrasonografia jest bezpieczną i praktycznie bezbolesną metodą badania i obrazowania tkanek przy pomocy ultradźwięków.

Wykorzystujemy ją najczęściej w celu potwierdzenia lub wykluczenia postawionej wcześniej hipotezy, dotyczącej dolegliwości badanego przez nas zwierzęcia. Dzięki USG możemy ocenić takie narządy, jak nerki, śledziona, żołądek, wątroba czy pęcherz moczowy. USG umożliwia nam też stwierdzenie i regularne monitorowanie przebiegu ciąży.

Read More

Chirurgia

– tkanek miękkich: zabiegi w obrębie jamy brzusznej, skóry, tkanki podskórnej, mięśni.
– sterylizacja i kastracja: zabiegi kastracji i sterylizacji metodą małego cięcia u psów i kotów oraz sterylizacje i kastracje królików oraz gryzoni

Read More